Hizmetlerimiz

iCS KOMPRESÖRÜN SUNDUĞU HİZMETLER

Bir müşteriye ne sağlarsanız sağlayın hiçbir şey sağlanılan huzur ile kıyaslanamaz.
Çeyrek asırlık ustalık ve tecrübemize dayanarak sunduğumuz servisler ve hizmetlerimizle bakım, onarım, yedek parça ve kirlama gibi konulardaki belirsizlikleri düşünmenize gerek kalmadan size ihtiyacınız olan "HUZURU" sağlıyoruz.
Bu sayede siz de vaktinizi kaybetmeden, aklınız takılmadan işinize yoğunlaşabilirsiniz.

Kiralama Hizmetleri

İster basit, ister karmaşık, isterse küçük isterse büyük projeler olsun, tüm sanayi sektörlerinde en üst düzeyde performans elde etmek amacıyla sürekli ve düşük maliyetli basınçlı hava ve daha fazlası için iCS Kiralama Servisini arayın. Mükemmel kontrol, ihtiyaçlarınıza mükemmel uyum.

7/24 Teknik Servis

Yerli ve yabancı birçok marka kompresör, gazlı ve kimyasal kurutucunun servisini yapmaktayız. Geniş servis atölyemiz ve konusunda uzman teknik personellerimizle ürünlerinizi her daim çalışır durumda tutmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Orjinal Yedek Parça

Her marka kompresörlerinizde servis ve yedek parça hizmetimizle yanınızdayız. Ayrıca; Vidalı Kompresör Yedek Parça, Yüksek Basınçlı Kompresör Yedek Parça, Pistonlu Kompresör Yedek Parça, Seyyar Kompresör Yedek Parça, Hava Kurutucular Yedek Parça, Booster Yedek Parça ve Yedek Parçalar konusunda sizlere orjinal garantili ürün desteği sunuyoruz.

Yıllık Bakım Anlaşması

Fabrikada çalışan her kompresör için kendi firmasıyla çalışma, değişik firmalarla çalışma zorunluluğu getirmekte. Bu nedenle maliyet ve fiyat kontrolleri zorlaşmaktadır. Firmamız tüm kompresör markalarına özel servis hizmeti verebilmektedir.

İkinci El Kompresör

2. El satışını yaptığımız kompresörleri önce kendi atölyemizde eksiksiz bir bakımdan geçirerek, gerekiyorsa vida revizyonları yapıldıktan sonra müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Lütfen her türlü dizel ve elektrik kompresör talepleriniz için bize ulaşmaya çekinmeyiniz.

Bizi hemen bugün arayın! +90 312 385 4 500

Size özel çözümler için bir telefon kadar uzağınızdayız.